Hieronder vind je de teamindeling van de pupillen en junioren voor seizoen 2019/2020.

Mocht je naar aanleiding van de indeling vragen hebben dan kun je contact opnemen met een van de coördinatoren.

  Junioren

JO17 - JO19 Coördinator

Harro Menkhorst

06 52 32 57 38

JO13 - JO15 Coördinator

Gertjan Brugman

06 20 00 55 16

 

  Pupillen

JO10 - JO12 Coördinator

Rutger Visch

06 47 09 11 57

JO10 - JO12 Coördinator

Mark Beekman

06 10 14 40 84

Kidsclub Coördinator

Tom Beekman

06 10 20 17 98

 

  Dames

Dames Coördinator

Jan Willem van Gortel

06 25 17 05 67

Succes in het nieuwe voetbalseizoen!!!

Namens de junioren- en pupillencommissie

 

VIOS V. JO19 -1   Aanvangstijden 
Trainer Daniel Tuasela 12:00
Niveau 1e klasse maandag - woensdag
Leider  Sebastiaan Fransen 2019 - 2020
1 Biesterbos, Jordi O19-1
2 Bosch, Daan O19-1
3 Goudbeek, Colin O19-1
4 Hardeman, Sil O19-1
5 Kilic, Asim Can O19-1
6 Kneppers, Julian O19-1
7 Machielsen, Danny O19-1
8 Mitchell Fransen O19-1
9 Rodijk, Mauro O19-1
10 Schoemaker, Cas O19-1
11 Sluijmers, Lucas O19-1
12 Stoker, Yente O19-1
13 Visser, Marijn O19-1
14 Vries, Robin de O19-1
15 Westerveld, Wiljan van O19-1

 

VIOS V. JO17-1   Aanvangstijden 
Trainer Danny Kiezebrink 11:00
Niveau 1e klasse dinsdag - donderdag
Leider Harro Menkhorst 2019-2020
1 Hummel, Floris O17-1
2 Hummel, Joppe O17-1
3 Karagan, Mert O17-1
4 Knol, Martijn O17-1
5 Linde, Lennon Noah van der O17-1
6 Menkhorst, Floris O17-1
7 Mensink, Ruben O17-1
8 Pohlmann, Pim O17-1
9 Rorije, Dani O17-1
10 Schutte, Lars O17-1
11 Suvari, Altay O17-1
12 Zee, Eize van der O17-1
13 Zweekhorst, Jurjan O17-1

 

VIOS V. JO17-2   Aanvangstijden 
Trainer Dorina Hobelman - Joey Winter 12:30
Niveau 3e klasse  
Leider   2019-2020
1 Beer, Robbert de O17-2
2 Dijkstra, Stas O17-2
3 Dijkstra, Thom O17-2
4 Engeland, Martijn van O17-2
5 Gortel, Bas van O17-2
6 Huysman, Hidde O17-2
7 Merzifonluoglu, Halit O17-2
8 Olde, Marnix de O17-2
9 Soykan, Berkan O17-2
10 Visch, Hidde O17-2
11 Visser, Machiel O17-2
12 Vogel, Remco O17-2
13 Vonk, Thomas O17-2

 

VIOS V. JO15-1   Aanvangstijden 
Trainer Alex Kappers & Santhi, Robbert de Beer 11:00
Niveau 2e klasse maandag - woensdag
Leider   2019-2020
1 Azgin, Arda O15-1
2 Besten, Luuk den O15-1
3 Brummelkamp, Max O15-1
4 Derksen, Gijs O15-1
5 Dijkstra, Seger O15-1
6 Elich, Lotte O15-1
7 Heesen, Hans O15-1
8 Hobelman, Nouvel O15-1
9 Ozdemir, Unal O15-1
10 Tuasela, Abel O15-1
11 Vemde, Julian van O15-1
12 Wijnhoud, Lucas O15-1

 

VIOS V. JO15-2   Aanvangstijden 
Trainer Danny Gerritsen, Joran Mensink, Robin de Vries 12:00
Niveau 4e klasse  
Leider   2019-2020
1 Besten, Niels den O15-2
2 Bolink, Mika O15-2
3 Boom, Sem O15-2
4 Derksen, Kas O15-2
5 Guneyli, Guven O15-2
6 Hogendoorn, Milan O15-2
7 Huis in 't Veld, Lars O15-2
8 IJzerman, Bas O15-2
9 Koele, Floris O15-2
10 Lalopua, Jivaro O15-2
11 Meggelen, Karsten van O15-2
12 Mekelenkamp, Sven O15-2
13 Norel, Leandro van O15-2
14 Pohlmann, Luuk O15-2

 

VIOS V. JO15-3G   Aanvangstijden 
Trainer Patrick Topfer, Evert Koldenhof 09:00
Niveau 5e klasse  
Leider   2019-2020
1 Bakker, Judah O15-3
2 Beekhuis, Sem O15-3
3 Bosch, Jesse O15-3
4 Brugman, Stan O15-3
5 Brugman, Wessel O15-3
6 Doornbos, Max O15-3
7 Gortel, Jorik van O15-3
8 Koldenhof, Milan O15-3
9 Ramo, Marko O15-3
10 Verbeek, Daniël O15-3
11 Verbeek, Ruben O15-3
12 Wolf, Jurgen O15-3
13 Zweekhorst, Jorick O15-3
14 Kroes, Britt O15-3
15 Konijnenberg, Maureen O15-3
16 Amelia Ham O15-3

 

VIOS V. JO13-1   Aanvangstijden 
Trainer Daniel Tuasela 09:00
Niveau 2e klasse  
Leider   2019-2020
1 Meggelen, Fabian van JO13-1
2 Turkmen, Tugra JO13-1
3 Ozbek, Semican JO13-1
4 Bomhof, Jens JO13-1
5 Jansen, Luca JO13-1
6 Jacobs, Jurre JO13-1
7 Visch, Derk JO13-1
8 Prang, Job JO13-1
9 Gortel, Roy van JO13-1
10 Schutte, Finn JO13-1
11 Zenklo, Youssef JO13-1
12 Prins, Marijn JO13-1
13 Hogendoorn, Thijs JO13-1
14 Luuk de Vries JO13-1
15 Hagen, Ralph JO13-1

 

VIOS V. JO12 -1 8 x 8 Aanvangstijden 
Trainer Gerard Konijnenberg 10:30
Niveau 1e klasse dinsdag - donderdag
Leider   2019 - 2020
1 Alhelo, Yazan O12-1
2 Beek, Mick van de O12-1
3 Brouwer, Daniel O12-1
4 Dielemans, Antonio O12-1
5 Haumahu, Saviano O12-1
6 IJzerman, Mark O12-1
7 Kilic, Burhan O12-1
8 Konijnenberg, Tom O12-1
9 Pelupessy, Chevany O12-1
10 Reyal Patty O12-1

 

VIOS V. JO12 -2 8 x 8 Aanvangstijden 
Trainer Tessa van Huffelen/Maud Huysman 09:00
Niveau 5e klasse maandag - woensdag
Leider Arnaud Velthoen 2019 - 2020
1 Bellert, Ruben O12-2
2 Deelen, Daan van O12-2
3 Dien Haddachi O12-2
4 Ensink, Ruben O12-2
5 Hagen, Sil O12-2
6 Hania, Boudewijn O12-2
7 Kuiper, Kyan O12-2
8 Leeuwen, Daan O12-2
9 Omer Taskale O12-2
10 Salomons, Wietse O12-2
11 Schurink, Bastiaan O12-2
12 Velthoen, Wessel O12-2
13 Eline bosch O12-2
14 Daniek van Amersfoort O12-2
15 Britt van Enk O12-2

 

VIOS V. JO10 -1 6 x 6 Aanvangstijden 
Trainer Sander Schijf/Laurens Pol 09:00
Niveau 3e klasse maandag - donderdag
Leider   2019 - 2020
1 Bussel, Mats van O10-1
2 Hagen, Julian O10-1
3 Hartskamp, Daan van O10-1
4 Kilic, Hamza O10-1
5 Majid, Mirac O10-1
6 Pannekoek, Dani O10-1
7 Pol, Julian O10-1
8 Schijf, Koen O10-1
9 Taskale, Ahmet O10-1

 

VIOS V. JO9-1 6 x 6 Aanvangstijden 
Trainer Rein van Wijngeeren 09:00
Niveau 2e klasse maandag - donderdag
Leider Arwolt Brummel/Bert Potse 2019-2020
1 Alzayt, Ali O9-1
2 Braak, Loek van de O9-1
3 Brummel, Jens O9-1
4 Buitenhuis, Job O9-1
5 Jacobs, Simon O9-1
6 Pohlmann, Finn O9-1
7 Potse, Aike O9-1
8 Ritter, Ghideon O9-1
9 Roesscher, Moreno O9-1
10 Roolvink, Lars O9-1
11 Wiersma, Robert O9-1
12 Zenklo, Saeed O9-1

 

Toelichting op indeling JO12-2, JO-9 en JO-8
De JO12-2, de JO9-1 en de JO8-1 zijn vrij grote teams. Uit ervaring is starten met teams die qua aantal net een team kunnen vormen risicovol. We hebben ervaren dat er dan op de zaterdag een team niet compleet is of er moet veel moeite gedaan worden om iemand te regelen uit een ander team. Dit geeft onvrede en frustraties. Aan de andere kant zien we dat er in september veelal nog nieuwe leden zich aanmelden. Afhankelijk van de ledenontwikkeling aan het begin van het nieuwe voetbalseizoen, kijken we of het vormen van nieuwe teams mogelijk is. We gaan actief aan de slag met ledenwerving!

Dit betekent dus dat we mogelijk nogmaals naar de indeling kijken van de JO11-2, de JO-9 en de JO-8. Dit zal dan eind September plaatsvinden. Ook zou het mooi zijn als er nog een aantal meiden Vios komen versterken, zodat we een nieuw meidenelftal kunnen opstellen. 

 

VIOS V. JO8 6 x 6 Aanvangstijden 
Trainer Jan Willem Oosterloo 09:00
Niveau 5e klasse maandag - donderdag
Leider   2019-2020
1 Bussel, Siem van O8-1
2 Deelen, Fleur van O8-1
3 Hollander, Alana O8-1
4 Khan, Dilawar O8-1
5 Oosterloo, Lana O8-1
6 Oosterloo, Sem O8-1
7 Schook, Kayla O8-1
8 Stuij, Jesser O8-1
9 Velthoen, Jasmijn O8-1
10 Vinn Veldhuizen O8-1

 

VIOS V. Kidsclub   Aanvangstijden 
Coordinator Tom Beekman 10:00
Trainers 2/3 jarigen Sanne Witteveen en Mark Beekman Zaterdag
Trainers 4/5 jarigen Mandy Vogel en Ronald Bomhof 2019-2020
1 Amac, Musab Kids
2 Amac, Narin Kids
3 Amersfoort, Mick van Kids
4 Apak, Ata Kids
5 Beekman, Joy Kids
6 Bijsterbosch, Abel Kids
7 Bomhof, Jesse Kids
8 Bossenbroek, Jann Kids
9 Brummel, Lasse Kids
10 Cochrane, Nina Kids
11 Doesburg, Tobias van Kids
12 Hertgers, Gijs Kids
13 Hollander, Jens Kids
14 Milan Sellis Kids
15 Salomon Kids
16 Schouten , Joshua Kids
17 Stoker, Lune Kids
18 Stroeve, Thijme Kids
19 Tienhoven, Jesse Kids
20 Welgraven, Stijn Kids
19/jun

Clubblad De Treffer

    

Vaassense Dorpsavonden

Vaassense Dorpsavonden 2019

Vios Prikbord

 

Onze Hoofdsponsor

Hoofdsponsor Vios Vaassen - Cottus

ONZE SPONSOREN